To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Będę! (bilet dla 1 osoby)
Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane
  Będziemy! (bilet dla 2 osób)
Wyprzedane 80,00 zł Wyprzedane


Cykliczne spotkania dla Kobiet organizowane przez Wysoką Szpilkę.

Formuła spotkań pozostała niezmienna. Kto był - ten wie! :)
Co miesiąc inne atrakcje, warsztaty, merytoryczne prelekcje i pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym.  14-nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie, jak i biznesowe.  Podczas nich można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety. 


14nasty dzień miesiąca. Co Cię czeka w styczniu?


W pierwszej części spotkania 

zapraszam do tworzenia mapy marzeń, dzięki której zwizualizujemy swoje życzenia na Nowy Rok.  To proste narzędzie, często wykorzystywane w dziedzinie rozwoju osobistego, także praktyce prawa przyciągania czy treningu podświadomości. Zastanów się, o czym marzysz, czego pragniesz, za czym tęsknisz...... Będziemy rysować, malować, wycinać, kleić, komponować w myśl naszych marzeń, celów i pragnień. Tak jak czujemy i potrafimy. 

Gościem specjalnym tej części spotkania będzie Karina Sęp - mentor, konsultant, coach i wieloletni menedżer w międzynarodowej firmie. Doświadczona mądra kobieta i współczesna szamanka posługująca się autorską koncepcją planowania życia: mapą marzeń - mapą celów. Mama trójki nastolatków i kobieta realizująca swoje pasje. Autorka książek Mapa marzeń - mapa celów oraz Ogarnij swój dzień.

Od lat pomaga ludziom porządkować życie, odnajdywać siebie i ogarniać rzeczywistość, aby było łatwiej, prościej, wygodniej i tak, jak się pragnie. Inspiruje, wspiera i wytycza kierunki zmian. Swoim życiem pokazuje, że można, że warto i że się da, jeśli się chce.


W czasie pracy nad mapą zapraszam do rozmów i wspólnego analizowania co ciekawego w modzie piszczy. O Trendach i o tym jak sensownie skorzystać z trwających wyprzedaży opowiedzą Katarzyna Krajewska Turyczyn, właścicielka Wysokiej Szpilki oraz Iwona Ziemiańska, Stylistka. 


W drugiej części spotkania 

zapraszam Cię do strefy SPA & Wellness - jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, strefa relaksu.

Zabierz ze sobą strój kąpielowy, bo całego serca zachęcamy do zamoczenia się w tym ciepłym jacuzzi!

To będzie super relaksujący czas, który spędzisz w towarzystwie pełnych pasji i energii życiowej kobiet.


Podczas spotkania dowiesz się o sobie dużo dobrego. Jedno Cię zaintryguje, inne zachwyci, a jeszcze inne zainspiruje do działania.

14 stycznia 2019 zapraszamy na kolejne spotkanie kobiet dbających o siebie i własne potrzeby.

Nie może Cię zabraknąć!!

Zapraszam,Katarzyna Krajewska Turyczyn, Właścicielka Wysokiej Szpilki

doradca wizerunkowy, fotograf, grafik, właścicielka Wysokiej Szpilki


Spotkamy się w hotelu TESTA w Sopocie. To miejsce to nasze nowe odkrycie :) Sala biblioteczna, w której Cię ugościmy, zachwyci Cię , swą prostota a zarazem elegancją. To miejsce wpisuje się idealnie w główny motyw naszego spotkania. Gorąca, smakowa herbata dodatkowo podkręci tą atmosferę.

Zapiszcie datę w kalendarzu!

14 stycznia 2019, od godziny 17.00

Ilość miejsc ograniczona.

Wszystkie jesteście zaproszone!

https://hoteltesta.pl/

Hotel Testa

Jana Kilińskiego 11A,

82-772 Sopot

...................................................................................................................................

Katarzyna Krajewska Turyczyn

W swojej pracy, każdego dnia, wykorzystuje wiedzę powiązaną z zakresu doradztwa wizerunkowego, fotografii i komunikacji graficznej.

Właścicielka agencji wizerunkowych KKT STUDIO oraz WYSOKA SZPILKA.

W ramach KKT STUDIO oferuje firmom i instytucjom doradztwo oraz tworzenie spójnej i nowoczesnej komunikacji graficznej, podkreślającej unikatowe cechy przedsiębiorstwa, a samym przedsiębiorcom, menadżerom i właścicielom firm pomaga w tworzeniu i fotograficznym dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego. W ostatnich latach wyznaczyła sobie następny cel - poprawę samopoczucia kobiet, dodawania im odwagi i pewności siebie w codziennym życiu. Realizuje to z grupą ekspertów WYSOKIEJ SZPILKI poprzez działania edukacyjne, głównie dotyczące ubioru i wyglądu oraz jego wpływu na kobiety i na ich otoczenie. Misją Wysokiej Szpilki jest również promocja sesji zdjęciowych dla każdej kobiety jako nowoczesnego i sprawdzonego sposobu podniesienia własnej wartości.

Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym, świadomym budowaniem Silnej Marki Osobistej. Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy. Tu znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba by doszlifować oraz pokazać światu Twój wizerunek - prywatny oraz biznesowy. Doradztwo wizerunkowe, konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką. Z nami złapiesz głębszy oddech, otworzysz się na nowe i spojrzysz na siebie świeżym okiem.

I spodoba Ci się to, co zobaczysz!

...................................................................................................................................

Iwona Ziemiańska

Kobieta, która uwierzyła w siebie, zaufała swojej intuicji i spełniła swoje marzenia. Od zawsze kochała modę, ubrania, makijaż i w końcu postanowiła zająć się tym zawodowo. Jak to mawiają:" Wybierz pracę którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu". Kobieta, która ukończyła kurs stylisty w prestiżowej New Academy, kurs personal shopper w Akademii Adama Chowańskiego w Warszawie oraz brała udział w warsztatach Fashion Project Academy, gdzie jej stylizacja została opublikowana w magazynie modowym "Moda w Polsce". Miała przyjemność współpracować z autorytetami najlepszych magazynów modowych typu Vouge. Bierze udział w sesjach zdjęciowych, w produkcjach teledysków, doradza i wspiera eventy "beauty", świadczy usługi personal shopper. 

...................................................................................................................................

O SPOTKANIACH 14nasty dzień miesiąca

Cykliczne spotkania dla Kobiet organizowane przez Wysoką Szpilkę. Zapraszamy Was do naszego studia fotograficznego (Gdynia Orłowo, ul. Wielkopolska 76). Formuła spotkań pozostała niezmienna. Kto był - ten wie! :) Co miesiąc inne atrakcje, warsztaty, merytoryczne prelekcje i pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie networkingowym. 14-nasty dzień miesiąca to spotkanie zarówno towarzyskie, jak i biznesowe. Podczas nich można spotkać pełne pasji i energii życiowej kobiety.Wszystkie jesteście zaproszone!!...................................................................................................................................
O WYSOKIEJ SZPILCE

Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym, świadomym budowaniem Silnej Marki Osobistej. Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy. Tu znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba by doszlifować oraz pokazać światu Twój wizerunek - prywatny oraz biznesowy. Doradztwo wizerunkowe, konsultacje personal branding, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką. Z nami złapiesz głębszy oddech, otworzysz się na nowe i spojrzysz na siebie świeżym okiem.I spodoba Ci się to, co zobaczysz!

Wszystkie jesteście zaproszone!!

https://www.facebook.com/WysokaSzpilka/

www.WysokaSzpilka.pl

sekretariat@wysokaszpilka.pl

...................................................................................................................................

Kupując bilet i biorąc udział w wydarzeniu jako uczestnik wyrażasz zgodę na wykorzystywania zdjęć z Twoim wizerunkiem.
Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć za pośrednictwem dowolnego medium, w dowolnym celu zgodnym z obowiązującym prawem, włączając w to publikację w gazetach, czasopismach okresowych, czasopismach, okazjonalnych, folderach, publikacjach elektronicznych, stronach internetowych, etc. organizatora oraz partnerów spotkania.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Sopocie wydarzenia Sopot